Uzaktan Kelepçeleme Cihazı

BolaWrap

BolaWrap 150
BolaWrap 150 Kaset

Bolawrap 150

Küçük, Hafif ve Ergonomik
Tamamen elektronik
Tek tuşla atışa hazır
Mikro airbag'ler ile elektronik ateşleme
Şarj göstergesi & atışa hazır göstergesi
Multi noktalı maximum berraklıkta çizgi lazer
Gerçek silah sesi
2 metre kevlar koparılamaz ip
Flash light fenerli
Uzun pil ömürlü
Cihaz 5 dakika hareketsiz ve açık kaldıktan sonra kendini otomatik olarak kapatır

BolaWrap uzak mesafedeki bir hedefi saniyede saniyede 156 metre hızla 2 metre uzunluğunda, ucunda kancalar bulunan Kevlar® malzemeden üretilmiş koparılamaz özel bir ip fırlatarak hedefteki kişinim bacaklarını, ayaklarını veya kollarını bağlama yeteneğine sahip bir el tipi uzaktan zapt etme ve tutuklama cihazıdır.

Yedi metre gibi uzak bir mesafede bile şüpheliyi kolaylıkla bağlayabilen cihazın çizgi şeklinde yeşil bir lazer hedefleyicisi caydırıcı özelliğinin yanında kullanıcıya ipi atacağı yeri kolaylıkla belirleme imkanı sağlar.

BolaWrap ateşlendiği an cihazın çıkarttığı gerçek silah sesi hedefteki kişiye şaşkınlık, korku ve şok (donup kalma) hali yaşatır.

Kolluk Kuvvet birimlerinin kullanımına yönelik ileri teknoloji ile geliştirilmiş BolaWrap hedefteki kişiye herhangi bir zarar, yara veya acı vermemesi dolayısıyla özel güvenlik görevlileri ve bekçiler tarafından da gözaltına alma ve zapt etme cihazı olarak tercih edilmektedir.

Bolawrap her türlü hava şartında güvenle kullanılabilir.


MUTLAKA KULLANIM KILAVUZUNU İNCELEYİNİZ.
TAVSİYE EDİLEN HEDEF BÖLGELERİ DİZLER, DİZ ALTI VE AYAK BİLEKLERİDİR. BOLAWRAP İLE HEDEFİN KOLLARINI DA BAĞLAMAK MÜMKÜNDÜR.
BOLAWRAP İLE BAŞ BÖLGESİNE NİŞAN ALINMAMALIDIR.
KULLANICININ HATALI VEYA YANLIŞ KULLANIMDAN ÖTÜRÜ DOĞABİLECEK OLUMSUZ SAĞLIK SONUÇLARINDAN (YARALANMA V.B.) ŞİRKETİMİZ SORUMLU TUTULAMAZ.
BOLAWRAP SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Bolawrap 150 Kasetleri

BolaWrap 150 Kaset
BolaWrap 150 Kaset

Bolawrap 150 Kılıfları

BolaWrap 150 Kılıf
BolaWrap 150 Kılıf
BolaWrap 150 Kılıf